MVV '29 1

Seizoen: 2022-2023

( 2022-08-01 t/m 2023-07-31 )

Teaminfo

Nr Naam G W GL V P DPV DPT +/- MIN
1 MVV '29 1 14 9 3 2 30 40 20 20 0
2 Barbaros 1 14 8 3 3 27 30 10 20 0
3 RSC 1 14 8 3 3 27 29 15 14 0
4 W.V.V.'34 1 13 6 6 1 24 33 11 22 0
5 Avanti W. 1 14 7 2 5 23 27 19 8 0
6 Vogido 1 14 5 5 4 20 29 22 7 0
7 DSVD 1 14 5 5 4 20 26 25 1 0
8 S.V. Vasse 1 14 6 2 6 20 24 29 -5 0
9 FC Trias 1 14 5 4 5 19 20 24 -4 0
10 Ruurlo 1 14 4 4 6 16 23 27 -4 0
11 Luctor Et Emergo 1 14 5 0 9 15 25 34 -9 0
12 Saasveldia 1 14 5 0 9 15 14 29 -15 0
13 Fleringen 1 14 4 1 9 13 19 38 -19 0
14 TVO 1 13 1 0 12 3 14 50 -36 0

Hierboven de stand van poule 682646

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang
2023-02-11 Avanti W. 1 Vogido 1 17:00
2023-02-12 S.V. Vasse 1 MVV '29 1 14:00
2023-02-12 TVO 1 Fleringen 1 14:00
2023-02-12 W.V.V.'34 1 Saasveldia 1 14:00
2023-02-12 Ruurlo 1 RSC 1 14:00
2023-02-12 DSVD 1 FC Trias 1 14:00
2023-02-12 Luctor Et Emergo 1 Barbaros 1 14:00
2023-02-26 TVO 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-03-05 Fleringen 1 S.V. Vasse 1 14:00
2023-03-05 RSC 1 Avanti W. 1 14:00
2023-03-05 Vogido 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-03-05 DSVD 1 Luctor Et Emergo 1 14:00
2023-03-05 MVV '29 1 Ruurlo 1 14:00
2023-03-05 FC Trias 1 Saasveldia 1 14:00
2023-03-05 Barbaros 1 TVO 1 14:00
2023-03-12 TVO 1 DSVD 1 14:00
2023-03-12 S.V. Vasse 1 Barbaros 1 14:00
2023-03-12 W.V.V.'34 1 RSC 1 14:00
2023-03-12 Ruurlo 1 Fleringen 1 14:00
2023-03-12 Luctor Et Emergo 1 FC Trias 1 14:00
2023-03-12 Saasveldia 1 Vogido 1 14:00
2023-03-12 Avanti W. 1 MVV '29 1 14:00
2023-03-19 Fleringen 1 Avanti W. 1 14:00
2023-03-19 RSC 1 Saasveldia 1 14:00
2023-03-19 DSVD 1 S.V. Vasse 1 14:00
2023-03-19 Luctor Et Emergo 1 TVO 1 14:00
2023-03-19 FC Trias 1 Vogido 1 14:00
2023-03-19 MVV '29 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-03-19 Barbaros 1 Ruurlo 1 14:00
2023-03-26 TVO 1 FC Trias 1 14:00
2023-03-26 S.V. Vasse 1 Luctor Et Emergo 1 14:00
2023-03-26 W.V.V.'34 1 Fleringen 1 14:00
2023-03-26 Ruurlo 1 DSVD 1 14:00
2023-03-26 Vogido 1 RSC 1 14:00
2023-03-26 Saasveldia 1 MVV '29 1 14:00
2023-03-26 Avanti W. 1 Barbaros 1 14:00
2023-04-02 Fleringen 1 Saasveldia 1 14:00
2023-04-02 TVO 1 S.V. Vasse 1 14:00
2023-04-02 DSVD 1 Avanti W. 1 14:00
2023-04-02 Luctor Et Emergo 1 Ruurlo 1 14:00
2023-04-02 MVV '29 1 Vogido 1 14:00
2023-04-02 FC Trias 1 RSC 1 14:00
2023-04-02 Barbaros 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-04-16 S.V. Vasse 1 FC Trias 1 14:00
2023-04-16 W.V.V.'34 1 DSVD 1 14:00
2023-04-16 RSC 1 MVV '29 1 14:00
2023-04-16 Ruurlo 1 TVO 1 14:00
2023-04-16 Vogido 1 Fleringen 1 14:00
2023-04-16 Saasveldia 1 Barbaros 1 14:00
2023-04-16 Avanti W. 1 Luctor Et Emergo 1 14:00
2023-04-23 Fleringen 1 RSC 1 14:00
2023-04-23 TVO 1 Avanti W. 1 14:00
2023-04-23 S.V. Vasse 1 Ruurlo 1 14:00
2023-04-23 DSVD 1 Saasveldia 1 14:00
2023-04-23 Luctor Et Emergo 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-04-23 FC Trias 1 MVV '29 1 14:00
2023-04-23 Barbaros 1 Vogido 1 14:00
2023-04-30 W.V.V.'34 1 TVO 1 14:00
2023-04-30 RSC 1 Barbaros 1 14:00
2023-04-30 Vogido 1 DSVD 1 14:00
2023-04-30 Ruurlo 1 FC Trias 1 14:00
2023-04-30 MVV '29 1 Fleringen 1 14:00
2023-04-30 Avanti W. 1 S.V. Vasse 1 14:00
2023-04-30 Saasveldia 1 Luctor Et Emergo 1 14:00
2023-05-14 TVO 1 Saasveldia 1 14:00
2023-05-14 S.V. Vasse 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-05-14 Ruurlo 1 Avanti W. 1 14:00
2023-05-14 DSVD 1 RSC 1 14:00
2023-05-14 Luctor Et Emergo 1 Vogido 1 14:00
2023-05-14 FC Trias 1 Fleringen 1 14:00
2023-05-14 Barbaros 1 MVV '29 1 14:00
2023-05-21 Fleringen 1 Barbaros 1 14:00
2023-05-21 W.V.V.'34 1 Ruurlo 1 14:00
2023-05-21 Vogido 1 TVO 1 14:00
2023-05-21 RSC 1 Luctor Et Emergo 1 14:00
2023-05-21 MVV '29 1 DSVD 1 14:00
2023-05-21 FC Trias 1 Avanti W. 1 14:00
2023-05-21 Saasveldia 1 S.V. Vasse 1 14:00
2023-05-29 Luctor Et Emergo 1 MVV '29 1 14:00
2023-05-29 DSVD 1 Fleringen 1 14:00
2023-05-29 TVO 1 RSC 1 14:00
2023-05-29 Ruurlo 1 Saasveldia 1 14:00
2023-05-29 S.V. Vasse 1 Vogido 1 14:00
2023-05-29 Avanti W. 1 W.V.V.'34 1 14:00
2023-05-29 Barbaros 1 FC Trias 1 14:00

Hierboven het programma van poule 682646

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang Uitslag Nr

Hierboven de uitslagen van poule 682646

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang

Hierboven het programma van poule 696838

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang Uitslag Nr
2022-10-19 Oranje Nassau 1 GVV Eilermark 1 20:15 3 - 2 87548
2022-10-20 Achilles '12 1 VIOS B. 1 20:00 2 - 0 87566
2022-10-20 GSV '63 1 Longa '30 20:00 1 - 3 87543
2022-10-20 Quick '20 1 Daarlerveen 1 20:00 4 - 2 87564
2022-10-20 SVZW 1 Harfsen 1 20:00 14 - 1 87556
2022-10-20 Sparta E. 1 Markelo 1 20:00 2 - 2 (5 - 6) 87553
2022-10-20 S.V. Vasse 1 Enter 1 20:00 6 - 2 87550
2022-10-20 AZSV avc Heracles 1 20:15 7 - 0 87546
2022-10-20 FC Zutphen 1 Vogido 1 20:15 3 - 3 (3 - 5) 87563
2022-10-20 Grol 1 Ruurlo 1 20:15 2 - 0 87555
2022-10-20 Manderveen 1 Gramsbergen 1 20:15 2 - 7 87552
2022-10-20 RKZVC HSC '21 1 20:15 3 - 0 87559
2022-10-20 TVC '28 1 Tubantia 1 20:30 0 - 1 87549
2022-10-22 Barbaros 1 De Esch 1 15:00 6 - 1 87558
2022-10-22 Vroomshoopse Boys 1 Holten 1 15:00 7 - 0 87554
2022-10-22 ABS 1 Bruchterveld 1 17:00 1 - 2 87557
2022-10-22 BSC Unisson 1 DOS '37 1 17:00 2 - 3 87560
2022-10-22 Rigtersbleek 1 Keijenburgse Boys 1 17:00 12 - 0 87565
2022-10-22 UDI 1 Wilhelminaschool 1 17:00 0 - 5 87562
2022-10-22 Warnsveldse Boys 1 DETO 17:00 0 - 4 87551
2022-10-23 Longa '30 2 NEO 1 11:15 2 - 2 (4 - 3) 87542
2022-10-23 AD '69 1 MVV '29 1 14:00 1 - 5 87545
2022-10-23 FC Trias 1 AZC 1 14:00 7 - 0 87561
2022-10-23 Victoria '28 1 Bon Boys 1 14:00 0 - 1 87544
2022-10-24 UDI 1 Wilhelminaschool 1 14:00 0 - 5 116430
2022-10-25 AZSV 2 Excelsior '31 2 20:00 9 - 1 87547

Hierboven de uitslagen van poule 696838

Nr Naam G W GL V P DPV DPT +/- MIN
1 SVZW 1 1 1 0 0 3 14 1 13 0
2 Rigtersbleek 1 1 1 0 0 3 12 0 12 0
3 AZSV 2 1 1 0 0 3 9 1 8 0
4 AZSV 1 1 0 0 3 7 0 7 0
5 FC Trias 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
6 Vroomshoopse Boys 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
7 Gramsbergen 1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 Barbaros 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
9 Wilhelminaschool 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
10 S.V. Vasse 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
11 MVV '29 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
12 DETO 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 RKZVC 1 1 0 0 3 3 0 3 0
14 Quick '20 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 Longa '30 1 1 0 0 3 3 1 2 0
16 Achilles '12 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 Grol 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
18 DOS '37 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 Oranje Nassau 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Bruchterveld 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 Bon Boys 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
22 Tubantia 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
23 Vogido 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
24 Markelo 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
25 Longa '30 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
26 FC Zutphen 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
27 Sparta E. 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
28 NEO 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
29 BSC Unisson 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
30 GVV Eilermark 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
31 ABS 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
32 TVC '28 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
33 Victoria '28 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
34 Daarlerveen 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
35 GSV '63 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
36 Ruurlo 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
37 VIOS B. 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
38 HSC '21 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
39 Enter 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
40 AD '69 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
41 Warnsveldse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
42 Manderveen 1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
43 De Esch 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
44 UDI 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
45 AZC 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
46 avc Heracles 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
47 Holten 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
48 Excelsior '31 2 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
49 Keijenburgse Boys 1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0
50 Harfsen 1 1 0 0 1 0 1 14 -13 0

Hierboven de stand van poule 696838

MVV ontloopt rechtstreekse degradatie

2008-05-05

In een duel waar MVV moest winnen om rechtstreekse degradatie te ontlopen gebeurde dat ook. In Losser werd er met 4-5 van AJC gewonnen.

In een slechte 1e helft kwam MVV nog wel op een voorsprong maar werd deze op slag van rust verruild voor een 2-1 achterstand. Bij die 2-1 viel keeper Frank Snijders uit met een hoofdwond. Zijn broer Rob Snjders nam hierna de honneurs in de goal waar.

Na rust deed MVV wat het moest doen en het was ook nodig. In een vrij kort tijdbestel liep MVV uit naar 2-5. In het verdere verloop werd het nog 4-5 en waren er nog enkele spannende minuten te gaan. AJC creëerde echter geen kansen meer en bleef het 4-5.

Na het verlies van GFC volgt nu de nacompetitie voor MVV. Op 18 en 25 mei zal WVV of Oldenzaal de tegenstander zijn.


Contact:

RKsv M.V.V.'29 Frielinkspark
Almeloseweg 149
7615 NA Harbrinkhoek

Tel: +31 (0)546 - 870 403
E-mail: info@mvv29.nl

Webredactie:
webredactie@mvv29.nl

Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl

Social media:

Map

M.V.V.'29 - Disclaimer

M.V.V.'29 besteedt de grootste zorg aan de samenstelling van deze website. Desondanks is het mogelijk dat de gepubliceerde informatie onvolledig of onjuist is. M.V.V.'29 aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.

Tevens sluit M.V.V.'29 elke aansprakelijkheid uit voor schade die voortvloeit uit of verband houdt met het gebruik van, het vertrouwen op, of acties ondernomen naar aanleiding van de gepubliceerde informatie op deze website.

Copyright © 2017 lent-webdesign.nl - All Rights Reserved.