MVV '29 4

Seizoen: 2022-2023

( 2022-08-01 t/m 2023-07-31 )

Teaminfo

Nr Naam G W GL V P DPV DPT +/- MIN
1 TVC '28 4 8 7 1 0 22 42 11 31 0
2 Rood Zwart 3 7 5 1 1 16 22 12 10 0
3 NEO 2 8 5 0 3 15 22 14 8 0
4 Barbaros 2 8 4 2 2 14 25 22 3 0
5 MVV '29 4 7 4 1 2 13 29 14 15 0
6 Delden 2 7 4 0 3 12 20 13 7 0
7 LSV 2 8 2 4 2 10 21 27 -6 0
8 SC Enschede 2 7 3 0 4 9 14 14 0 0
9 Borne 2 7 1 1 5 4 9 21 -12 0
10 BSC Unisson 2 7 1 1 5 4 13 33 -20 0
11 Victoria '28 3 6 1 0 5 3 6 25 -19 0
12 Phenix 2 6 0 1 5 1 12 29 -17 0

Hierboven de stand van poule 685864

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang
2022-12-04 TVC '28 4 Borne 2 09:00
2022-12-04 Victoria '28 3 Barbaros 2 10:00
2022-12-04 SC Enschede 2 Phenix 2 10:00
2022-12-04 NEO 2 MVV '29 4 10:00
2022-12-04 Delden 2 LSV 2 11:00
2022-12-04 BSC Unisson 2 Rood Zwart 3 11:30
2022-12-11 Borne 2 SC Enschede 2 10:45
2022-12-11 LSV 2 Victoria '28 3 10:45
2022-12-11 MVV '29 4 Delden 2 10:45
2022-12-11 Phenix 2 BSC Unisson 2 10:45
2022-12-11 Barbaros 2 TVC '28 4 10:45
2022-12-11 Rood Zwart 3 NEO 2 11:00
2022-12-18 Borne 2 Phenix 2 10:30
2022-12-18 BSC Unisson 2 Victoria '28 3 11:30
2023-01-22 MVV '29 4 Phenix 2 10:45
2023-01-22 Delden 2 SC Enschede 2 11:00
2023-01-29 TVC '28 4 Rood Zwart 3 09:00
2023-01-29 Victoria '28 3 Phenix 2 10:00
2023-01-29 SC Enschede 2 MVV '29 4 10:00
2023-01-29 LSV 2 NEO 2 10:45
2023-01-29 Barbaros 2 Borne 2 11:15
2023-01-29 BSC Unisson 2 Delden 2 11:30
2023-02-05 Victoria '28 3 TVC '28 4 10:00
2023-02-05 Borne 2 BSC Unisson 2 10:45
2023-02-05 LSV 2 MVV '29 4 10:45
2023-02-05 Phenix 2 NEO 2 10:45
2023-02-05 Rood Zwart 3 Delden 2 11:00
2023-02-05 Barbaros 2 SC Enschede 2 11:15
2023-02-12 SC Enschede 2 Victoria '28 3 10:00
2023-02-12 NEO 2 Borne 2 10:00
2023-02-12 TVC '28 4 LSV 2 10:45
2023-02-12 MVV '29 4 Rood Zwart 3 10:45
2023-02-12 Delden 2 Phenix 2 11:00
2023-02-12 BSC Unisson 2 Barbaros 2 11:30
2023-03-05 Victoria '28 3 BSC Unisson 2 10:00
2023-03-05 Borne 2 Delden 2 10:45
2023-03-05 TVC '28 4 SC Enschede 2 10:45
2023-03-05 LSV 2 Rood Zwart 3 10:45
2023-03-05 Phenix 2 MVV '29 4 10:45
2023-03-05 Barbaros 2 NEO 2 10:55
2023-03-12 SC Enschede 2 LSV 2 10:00
2023-03-12 NEO 2 Victoria '28 3 10:00
2023-03-12 MVV '29 4 Borne 2 10:45
2023-03-12 Delden 2 Barbaros 2 11:00
2023-03-12 Rood Zwart 3 Phenix 2 11:00
2023-03-12 BSC Unisson 2 TVC '28 4 11:30
2023-03-19 SC Enschede 2 BSC Unisson 2 10:00
2023-03-19 Victoria '28 3 Delden 2 10:00
2023-03-19 Barbaros 2 MVV '29 4 10:00
2023-03-19 Borne 2 Rood Zwart 3 10:45
2023-03-19 TVC '28 4 NEO 2 10:45
2023-03-19 LSV 2 Phenix 2 10:45
2023-03-26 NEO 2 SC Enschede 2 10:00
2023-03-26 MVV '29 4 Victoria '28 3 10:45
2023-03-26 Phenix 2 Borne 2 10:45
2023-03-26 Delden 2 TVC '28 4 11:00
2023-03-26 Rood Zwart 3 Barbaros 2 11:00
2023-03-26 BSC Unisson 2 LSV 2 11:30
2023-04-02 SC Enschede 2 Delden 2 10:00
2023-04-02 Victoria '28 3 Rood Zwart 3 10:00
2023-04-02 Barbaros 2 Phenix 2 10:30
2023-04-02 TVC '28 4 MVV '29 4 10:45
2023-04-02 LSV 2 Borne 2 10:45
2023-04-02 BSC Unisson 2 NEO 2 11:30
2023-04-16 NEO 2 LSV 2 10:00
2023-04-16 Borne 2 Barbaros 2 10:45
2023-04-16 MVV '29 4 SC Enschede 2 10:45
2023-04-16 Phenix 2 Victoria '28 3 10:45
2023-04-16 Delden 2 BSC Unisson 2 11:00
2023-04-16 Rood Zwart 3 TVC '28 4 11:00
2023-04-23 Victoria '28 3 Borne 2 10:00
2023-04-23 SC Enschede 2 Rood Zwart 3 10:00
2023-04-23 NEO 2 Delden 2 10:00
2023-04-23 TVC '28 4 Phenix 2 10:45
2023-04-23 LSV 2 Barbaros 2 10:45
2023-04-23 BSC Unisson 2 MVV '29 4 11:30
2023-05-14 SC Enschede 2 Borne 2 10:00
2023-05-14 Victoria '28 3 LSV 2 10:00
2023-05-14 NEO 2 Rood Zwart 3 10:00
2023-05-14 TVC '28 4 Barbaros 2 10:45
2023-05-14 BSC Unisson 2 Phenix 2 11:30
2023-05-14 Delden 2 MVV '29 4 11:45
2023-05-21 Barbaros 2 Victoria '28 3 10:30
2023-05-21 Borne 2 TVC '28 4 10:45
2023-05-21 LSV 2 Delden 2 10:45
2023-05-21 MVV '29 4 NEO 2 10:45
2023-05-21 Phenix 2 SC Enschede 2 10:45
2023-05-21 Rood Zwart 3 BSC Unisson 2 11:00

Hierboven het programma van poule 685864

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang Uitslag Nr
2022-11-23 Phenix 2 TVC '28 4 19:30 5 - 5 17869

Hierboven de uitslagen van poule 685864

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang

Hierboven het programma van poule 696746

Datum Thuisteam Uitteam Aanvang Uitslag Nr
2022-10-19 Lemelerveld 3 Heino 5 20:00 5 - 3 87441
2022-10-20 Juliana '31 2 UHC 3 20:00 2 - 3 87412
2022-10-23 Sp. Neede 2 SC Enschede 2 09:00 3 - 1 87426
2022-10-23 DTC '07 2 Victoria '28 3 09:30 1 - 2 87406
2022-10-23 Raalte 2 Enter 3 09:30 4 - 2 87464
2022-10-23 Reutum 2 LSV 2 09:30 0 - 3 87400
2022-10-23 FC Bergh 3 FC Winterswijk 7 09:30 3 - 3 (6 - 7) 87404
2022-10-23 FC Winterswijk 4 DVC '26 4 09:30 6 - 3 87372
2022-10-23 Grol 6 Gendringen 2 09:30 3 - 1 87795
2022-10-23 Heino 4 Markelo 3 10:00 2 - 3 87462
2022-10-23 Jonge Kracht 4 Blauw Wit 4 10:00 4 - 2 87410
2022-10-23 RKSV Bornerbroek 2 Haarle 2 10:00 1 - 2 87408
2022-10-23 Emst 2 Voorwaarts T 3 10:00 0 - 2 87386
2022-10-23 DVC '26 5 Pax 5 10:00 1 - 1 (1 - 4) 87460
2022-10-23 Witkampers 3 Rood Zwart 3 10:00 1 - 1 (4 - 3) 87424
2022-10-23 Keijenburgse Boys 2 Veluwezoom 2 10:00 2 - 5 87381
2022-10-23 Angerlo Vooruit 2 Concordia-W 4 10:00 1 - 2 87395
2022-10-23 Blauw Wit 2 GVC 2 10:00 1 - 5 87367
2022-10-23 Avanti W. 3 Barbaros 3 10:00 10 - 1 87456
2022-10-23 Hoeve Vooruit 2 Rietmolen 2 10:00 3 - 2 89577
2022-10-23 GSV '38 2 Spero 3 10:30 2 - 5 87413
2022-10-23 Colmschate '33 2 Voorwaarts T 4 10:30 1 - 1 (3 - 4) 87455
2022-10-23 Sprinkhanen 2 RKHVV 4 10:30 2 - 0 87446
2022-10-23 Columbia 3 Turkse Kracht 4 10:30 2 - 6 87797
2022-10-23 Tubantia 2 Reunie 2 10:45 2 - 2 (4 - 5) 87402
2022-10-23 MVV '29 4 De Zweef 2 10:45 2 - 1 87376
2022-10-23 UHC 2 DVSG 2 11:00 6 - 4 87369
2022-10-23 WVW 2 AVIOS/DBV 2 11:00 0 - 0 (3 - 5) 87451
2022-10-23 NEC 2 Alverna 3 11:00 2 - 1 87454
2022-10-23 Orion 7 Trekvogels 4 11:00 4 - 4 (5 - 6) 87419
2022-10-23 Broekland 2 SV Vaassen 2 11:15 1 - 1 (2 - 4) 87399
2022-10-23 Sp. Neede 3 MVV '29 3 11:15 1 - 3 87373
2022-10-23 OSC 2 MASV 2 11:30 5 - 2 87447
2022-10-23 SV Nieuw Heeten 2 ATC '65 2 11:30 0 - 3 87370
2022-10-23 Voorwaarts T 5 Turkse Kracht 2 11:30 4 - 2 87368
2022-10-23 Longa '30 6 Stevo 4 11:30 2 - 5 87936
2022-10-23 SC EDS 2 FC Winterswijk 5 12:00 5 - 3 87429
2022-10-23 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 RKPSC 2 12:00 2 - 3 87434
2022-10-23 SC Millingen 3 Sportclub Groessen 2 12:00 2 - 2 (5 - 4) 87384
2022-10-27 Woezik 2 Union 2 20:30 4 - 1 87371

Hierboven de uitslagen van poule 696746

Nr Naam G W GL V P DPV DPT +/- MIN
1 Avanti W. 3 1 1 0 0 3 10 1 9 0
2 Turkse Kracht 4 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 GVC 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 FC Winterswijk 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 OSC 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Spero 3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 Stevo 4 1 1 0 0 3 5 2 3 0
8 Veluwezoom 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
9 Woezik 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 ATC '65 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 LSV 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 UHC 2 1 1 0 0 3 6 4 2 0
13 SC EDS 2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
14 Lemelerveld 3 1 1 0 0 3 5 3 2 0
15 Jonge Kracht 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 Raalte 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
17 Voorwaarts T 5 1 1 0 0 3 4 2 2 0
18 Grol 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
19 MVV '29 3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
20 Sp. Neede 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
21 Sprinkhanen 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
22 Voorwaarts T 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
23 Hoeve Vooruit 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
24 Markelo 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
25 RKPSC 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
26 UHC 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
27 Concordia-W 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
28 Haarle 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
29 MVV '29 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
30 NEC 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
31 Victoria '28 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
32 Trekvogels 4 1 1 0 0 3 4 4 0 0
33 FC Winterswijk 7 1 1 0 0 3 3 3 0 0
34 SC Millingen 3 1 1 0 0 3 2 2 0 0
35 Reunie 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
36 Pax 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
37 SV Vaassen 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
38 Voorwaarts T 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
39 Witkampers 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
40 AVIOS/DBV 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
41 AZC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Eendracht Arnhem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Orion 7 1 0 0 1 0 4 4 0 0
44 FC Bergh 3 1 0 0 1 0 3 3 0 0
45 Sportclub Groessen 2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
46 Tubantia 2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
47 Colmschate '33 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
48 Rood Zwart 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
49 Broekland 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
50 DVC '26 5 1 0 0 1 0 1 1 0 0
51 WVW 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Heino 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
53 Juliana '31 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
54 Rietmolen 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
55 ST: Ulftse Boys/SDOUC 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
56 Alverna 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
57 Angerlo Vooruit 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
58 RKSV Bornerbroek 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
59 DTC '07 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
60 De Zweef 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
61 DVSG 2 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
62 Heino 5 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
63 FC Winterswijk 5 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
64 Blauw Wit 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
65 Enter 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
66 Turkse Kracht 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
67 SC Enschede 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
68 Gendringen 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
69 Sp. Neede 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
70 Emst 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
71 RKHVV 4 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
72 DVC '26 4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
73 GSV '38 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
74 Keijenburgse Boys 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
75 Longa '30 6 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
76 MASV 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
77 Union 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
78 SV Nieuw Heeten 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
79 Reutum 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
80 Columbia 3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
81 Blauw Wit 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
82 Barbaros 3 1 0 0 1 0 1 10 -9 0

Hierboven de stand van poule 696746

MVV29 vs Corona Battles Senioren Week 2

2020-04-13

Bekende MVV'er: Martijn Mensink

Winnaar: De Krekkers Dames 1 

Compilatie inzendingen

 

Tip 1

Tip 1: Martijn en zijn vader gaan samen regelmatig op jacht. Met Pasen zorgen zij er dan ook voor dat ze wat lekkers op hun bord krijgen. Helaas schiet de rest van de familie er op dit punt altijd bij in..

Tip 2

Tip 2: Martijn is betrokken bij veel verschillende verenigingen zoals, MVV'29, Dubbelkiekers en de Autorodeo) en zet zich altijd volledig in bij het organiseren van de activiteiten rondom.

Tip 3

Tip 3: Het lied Captain Jack van Vieze Jack was het carnavalsnummer uit 2016, en laat dit nou het jaar zijn waarin Martijn adjudant carnaval was.

Tip 4

Tip 4: Martijn woont tussen Silvo Wigger en Sander Alberink in en zijn dus buren van elkaar. Daarnaast komen ze elkaar tegen bij de carnaval en ook bij MVV'29 op de voetbal. 

Tip 5

Tip 5: Martijn is werkzaam bij autoschadeherstel bedrijf Mensink. De auto's komen hier natuurlijk stuk voor stuk binnen met deuken. Daarnaast werd hij jaren aan het lijntje gehouden bij het 1e MVV als grensrechter


Contact:

RKsv M.V.V.'29 Frielinkspark
Almeloseweg 149
7615 NA Harbrinkhoek

Tel: +31 (0)546 - 870 403
E-mail: info@mvv29.nl

Webredactie:
webredactie@mvv29.nl

Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaat@mvv29.nl

Social media:

Map

M.V.V.'29 - Disclaimer

M.V.V.'29 besteedt de grootste zorg aan de samenstelling van deze website. Desondanks is het mogelijk dat de gepubliceerde informatie onvolledig of onjuist is. M.V.V.'29 aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.

Tevens sluit M.V.V.'29 elke aansprakelijkheid uit voor schade die voortvloeit uit of verband houdt met het gebruik van, het vertrouwen op, of acties ondernomen naar aanleiding van de gepubliceerde informatie op deze website.

Copyright © 2017 lent-webdesign.nl - All Rights Reserved.